10th December – National Arena League (West Mids) (Round 3)
1st – Fox Hollies (177)
2nd – Blythe Barracudas B (174)
3rd – Ledbury & District (172)
4th – Ludlow (132)
5th – TAMWORTH (82)
26th November – Staffordshire League (Round 4)
1st – Cheadle (237)
2nd – Walsall (174)
3rd – Burntwood (173)
4th – Dove Valley (160)
5th – TAMWORTH (108)
6th – Wolverhampton Masters (0)
12th November – National Arena League (West Mids) (Round 2)
1st – Camphill Edwardians A (194)
2nd – Perry Beeches B (185)
3rd – Burntwood (175)
4th – Telford Aqua (171)
5th – TAMWORTH (123)
8th October – National Arena League (West Mids) (Round 1)
1st – Solihull (244)
2nd – Ledbury & District (191)
3rd – Blythe Barracudas B (168)
3rd – Ludlow (168)
5th – Fox Hollis (166)
6th – TAMWORTH (101)
1st October – Staffordshire League (Round 3)
1st – Cannock Phoenix (206)
2nd – Bilston (190)
3rd – Dove Valley (169)
4th – Walsall (149)
5th – TAMWORTH (119)
6th – Wolverhampton Masters (51)
10th September – Junior League (Final)
1st – Warley Wasps (224)
2nd – Perry Beeches SSS (218)
3rd – Ledbury (189)
4th – Broadway (172)
5th – TAMWORTH (128)
6th – Stourbridge B (122)
9th July – Mercian League (Round 3)
1st – Orion (225)
2nd – Perry Beeches SSS (218)
3rd – Nuneaton (208)
4th – Ludlow (186)
5th – TAMWORTH (127)
2nd July – Staffordshire League (Round 2)
1st – Burntwood (195)
2nd – Newcastle (189)
3rd – Walsall (176)
4th – Dove Valley (171)
5th – TAMWORTH (119)
6th – Wolverhampton Masters (0)
25th June – Junior League (Round 3)
1st – Perry Beeches SSS (263)
2nd – Ledbury (192)
3rd – TAMWORTH (182)
4th – Newport (175)
5th – Telford Aqua B (134)
11th June – Mercian League (Round 2)
1st – Rugby (240)
2nd – Worcester (237)
3rd – Warley Wasps (181)
4th – Kingsbury Aquarius (154)
5th – Ludlow (139)
6th – TAMWORTH (90)
14th May – Junior League (Round 2)
1st – Warley Wasps (248)
2nd – Ledbury (219)
3rd – TAMWORTH (177)
4th – Stourbridge B (158)
5th – Newport (148)
30th April – Mercian League (Round 1)
1st – Lichfield (233)
2nd – Stratford Sharks (213)
3rd – Northgate (184)
4th – Bromsgrove (167)
5th – Nuneaton (148)
6th – TAMWORTH (98)
9th April – Junior League (Round 1)
1st – Perry Beeches SSS (256)
2nd – Warley Wasps (254)
3rd – TAMWORTH (180)
4th – Newport (158)
5th – Kingsbury Aquarius B (94)
5th March – Staffordshire League (Round 1)
1st – Bilston B (204)
2nd – Burton (165)
2nd – Dove Valley (165)
4th – Newcastle (156)
5th – TAMWORTH (111)
6th – Wolverhampton Masters (45)